Вер

Круглий стіл до 31-ї річниці незалежності України

З нагоди 31-ї річниці незалежності України на кафедрі германської філології був проведений Круглий стіл зі студентами, майбутніми вчителями англійської мови. Перед початком бесіди студенти ознайомились з відкритою лекцією професора Єльського університеті та постійним співробітником Інституту наук про людину у Відні Тімоті Снайдера. Тема лекції присвячена історичним питанням виникнення та становлення сучасної України.

День Незалежності України – державне свято, яке було введено в пам’ять про прийняття Декларації про державний суверенітет, а пізніше – Акта проголошення незалежності. Цей день – є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу.

Бажаємо нашій Україні миру, успішного майбутнього та швидкої відбудови!