Вер

Онлайн-захід «Миколаїв незламний»

19 вересня з нагоди 31 річниці Незалежності України та Дня міста відбувся онлайн-захід «Миколаїв незламний», організований студентами IV курсу спеціальності «Середня освіта (Українська мова і література)» під керівництвом викладачів кафедри української мови і літератури Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

У творчому проєкті було представлено тематичні презентації, відеоролики й фотоколажі, а також читання поезій миколаївських письменників, зокрема віршів маловідомих авторів, написаних за період російської агресії в Україні.

Викладачі та студенти з вірою в Перемогу продовжують освітній процес, навчаючись та працюючи в рідному університеті незламного міста!