Вер

Виховний захід «Державність, вимріяна поколіннями»

Історія України – багатовіковий, сповнений звитяжних битв шлях до утвердження її незалежності і територіальної цілісності. На цьому героїчному шляху нашу державу супроводжували як великі здобутки, так і прикрі поразки. Саме у минулому знаходимо ключ до розуміння тих складних, суперечливих процесів, що відбуваються у посттоталітарному українському суспільстві.

Цьогоріч з дня, коли Україна стала вільною та суверенною державою, минув 31 рік.

День Незалежності України – державне свято, що відзначається щорічно 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України. З нагоди цього свята викладачі та студенти кафедри економіки, менеджменту та фінансів організували тематичну онлайн-конференцію на тему: «Державність, вимріяна поколіннями».