Вер

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ! Додатковий набір

Шановні вступники, приймальна комісія Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського звертає Вашу увагу на те, що в період з 21 вересня до 28 вересня оголошено додатковий набір для здобуття освітнього ступеня бакалавра за кошти фізичних та/або юридичних осіб на основі повної загальної середньої освіти та освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста.

Бажаючим вступити необхідно до 28 вересня (включно) зареєструвати електронний кабінет та подати електронну заяву для вступу (https://cabinet.edbo.gov.ua/login/register)!!!

Також інформуємо, що вступники, місце проживання яких зареєстровано на особливо небезпечній території, мають можливість складати індивідуальну усну співбесіду замість національного мультипредметного тесту. Вступникам цієї категорії перед подачею заяви необхідно підтвердити свою пільгу в закладі вищої освіти.

Консультацію щодо можливості вступу за додатковим набором можна отримати за телефоном (0512) 76-89-99.