Вер
2022

Вшанування 104-ї річниці від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського та 109-ї річниці від дня заснування Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського

28 вересня 2022 року виповнилося 104 роки від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського, а наш університет відзначає свою 109-ту річницю!

Перший навчальний семестр в учительському інституті розпочато 17 жовтня 1913 року. За більш ніж вікову історію навчальний заклад пройшов складний, проте цікавий шлях змін та перебудов, випустив близько 70-ти тисяч висококваліфікованих фахівців. І сьогодні 19-й рік поспіль Миколаївський національний університет носить ім’я видатного ученого-педагога Василя Олександровича Сухомлинського.

Нині життя закладу триває, витримавши багато важких подій, але маючи чимало досягнень, які назавжди закарбуються в історії нашого незламного міста, нескореної області та героїчної України.

Вітаємо усіх, хто пов’язує свою долю з нашим закладом вищої освіти, віддано працює на користь рідної Альма-матер, відбудовуючи освіту Миколаївщини!