Жов

Патріотична година на тему «Мужність і слава крізь віки»

14 жовтня вся Україна відзначає державне свято – День захисників і захисниць України.

Сьогодні мета кожного з нас – це заклик до підтримки та залучення уваги всіх демократичних миролюбних сил у світі до подій в Україні, а також консолідація суспільства навколо територіальної цілісності, соборності та захисту незалежності України.

Тож напередодні свята була проведена патріотична година на тему «Мужність і слава крізь віки». Метою заходу було сприяння національно-патріотичному вихованню дітей та учнівської молоді, популяризація героїзму військового подвигу, вшанування мужності захисників та захисниць України. У конференції взяли участь студенти філологічного факультету. На онлайн-заході була презентована серія книжок про тяжку долю людей, які стали свідками та жертвами агресії Росії починаючи з 2014  року.

Шануймо всіх захисників та захисниць нашої землі та пам’ятаймо про те, що ми – майбутнє України!