Жов

СЛАВЕТНІ ЛИЦАРІ КОЗАЦЬКОЇ ЗВИТЯГИ

12 жовтня 2022 року студенти і викладачі МНУ ім. В. О. Сухомлинського долучилися до патріотичної години  «Славетні лицарі козацької звитяги», організованої Миколаївською обласною універсальною науковою бібліотекою.

Захід відбувся напередодні свята – 14 жовтня відзначаємо День захисників і захисниць України, День українського козацтва та День заснування Української повстанської армії.

Співробітник МОУНБ Сергій Куликов розповів про мету відзначення Дня захисників і захисниць України, історію свята від козацьких часів, доби визвольної боротьби УПА, якій цьогоріч виповнюється 80 років із дня заснування, до сьогодення.

Завідувачка відділу обслуговування користувачів Олександра Аляпіна представила огляд тематичної літератури Бібліотеки про козацтво Миколаївщини та воїнство Незалежної України – героїв російсько-української війни.

Вітаємо зі святом наших Героїв та Героїнь і віримо в Перемогу!