Жов

Онлайн-зустріч із письменницею та журналісткою Ольгою Саліпою

20 жовтня 2022 року відбулась онлайн-зустріч із письменницею та журналісткою, лауреаткою І премії Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова 2020» і ІІІ премії «Гранд Коронація слова 2021» у номінації «Романи» Ольгою Саліпою. Захід відбувся в рамках циклу «ЛітСвіт: про літературу і не тільки…», організованого Миколаївською обласною універсальною науковою бібліотекою.

У віртуальній зустрічі взяли участь студенти ІІІ, IV, VI курсів філологічного факультету Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського. Кожен учасник мав можливість поставити питання пані Ользі, дізнатись про її особисті літературні вподобання, розкрити певні особливості творчого процесу. За найцікавіші питання студентки 416 групи Софія Грибович і Анастасія Єрмак отримали у подарунок ретророман «Брошка гімназистки» з автографом письменниці.

Особлива подяка завідувачу відділу документів і наукових розвідок з питань краєзнавства МОУНБ Анні Трокай за організацію заходу!