Жов
2022

Вебінар «Волонтери системи безоплатної правової допомоги: як долучитись до волонтерського руху Миколаївщини»

19 жовтня 2022 року відбувся правоосвітній вебінар: «Волонтери системи БПД: як долучитись до волонтерського руху Миколаївщини». Захід організовано Миколаївським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги за сприяння викладача правових дисциплін Світлани Рукінової. До конференції долучилися студенти Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського».

Мета заходу – привернути увагу до волонтерської діяльності з надання правової допомоги.

У вебінарі взяла участь фахівець Миколаївського бюро правової допомоги №1 Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної правової вторинної допомоги Валентина Дука. Спікер ознайомила присутніх із процедурою набуття статусу волонтера з надання безоплатної правової допомоги, із застосунком «Параюристи», яким користуються волонтери, а також розповіла про порядок отримання безоплатної правової допомоги в умовах воєнного стану. Крім того, пані Валентина зверталася до свого власного досвіду волонтерства в студентські роки в системі безоплатної правової допомоги та акцентувала увагу студентів на перевагах волонтерства.