Лис

Анонс заходів до Дня української писемності та мови

Щороку 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Це державне свято було встановлено 1997 року указом Президента на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства.

Традиційно до Дня української писемності та мови викладачі та студенти філологічного факультету  активно працюють на користь рідного університету, підтримуючи освіту України. Всі охочі можуть долучитися до заходів у межах Тижня кафедри української мови і літератури, який триватиме впродовж 7-11 листопада 2022 року.

Пропонуємо вашій увазі загальний «дайджест» подій, що відбуватимуться в тісній співпраці з освітянами міста та країни.