Лис
2022

Виставка «Колиска вищої освіти Миколаївщини» (до 110-річчя МНУ імені В. О. Сухомлинського)

3 листопада 2022 року в музеї історії Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського відкрито виставку «Колиска вищої освіти Миколаївщини». Вона започатковує низку музейних заходів, присвячених 110 річниці нашого закладу вищої освіти.

Основа виставки – матеріали про Миколаївський учительський інститут (1913-1920), про перші сходинки в історії найстарішого університету Миколаївщини. Охочі можуть переглянути документи, фотографії, старі підручники, меморіальні предмети, публікації про навчальний заклад, матеріали про старовинне садівництво «Бель-Вю» (нині територія університетського парку).

Історичні пам’ятки кропітливо збираються в музеї, щоб зберегти й передати ці матеріали наступним поколінням.