Лис

Відкрита лекція на тему «Майнове страхування»

1 листопада 2022 року відбулась відкрита лекція на тему «Майнове страхування» для студентів ІІІ курсу, яку провела викладач кафедри економіки, менеджменту та фінансів, кандидат економічних наук, доцент І. Ю. Рудь.

В сучасних реаліях вищевказана тема має неабияку актуальність, тому що майнове страхування є обов’язковим елементом кожної економічної та соціальної системи суспільства. Присутні розглянути проблемні питання, зокрема обговорили неможливість успішного функціонування економіки країни без розвинутої системи страхування в країні та гарантії майнового страхування, а саме поновлення порушених майнових інтересів у разі непередбачуваних природних, техногенних та інших явищ.