Лис

Лекція Олени Гузар на тему: «Комунікативне лідерство»

Мова — це форма нашого життя, життя культурного й національного, це форма національного організування.

Іван Огієнко

7 листопада 2022 року студенти й викладачі Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського мали можливість прослухати лекцію Олени Гузар, кандидата філологічних наук, доцента, керівника Центру професійного розвитку та лідерства національного педагогічного університету імені В. Гнатюка. Лекторка відгукнулася на запрошення кафедри української мови і літератури й провела онлайн-заняття з актуальної теми – «Комунікативне лідерство».

Олена Володимирівна ознайомила присутніх із фрагментами розвитку комунікативного лідерства шляхом визначення спілкування й комунікативної компетентності як частини професійної компетентності; окреслила домінантні риси особистості для роботодавців, а також розкрила основи успішного спілкування.

Наприкінці лекції слухачі виразили вдячність доповідачці за пізнавальну інформацію й своє бажання до подальшої співпраці. Безперечно, осмислення взаємодії комунікації та суспільства є важливим для формування ключових компетентностей майбутніх педагогів!