Лис
2022

Лекція Наталії Шеремети на тему: «Діалектне мовлення сьогодення – наша візитівка у майбутнє»

Коли забув ти рідну мову –
Яка б та мова не була –
Ти втратив корінь і основу,
Ти обчухрав себе дотла

Дмитро Білоус

8 листопада 2022 року перед студентством і професорсько-викладацьким складом кафедри української мови і літератури виступила кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Наталія Шеремета, презентувавши лекцію на тему: «Діалектне мовлення сьогодення – наша візитівка у майбутнє».

Головна ідея виступу: «Мовлене не зникає. А викохане упродовж багатосотлітнього нищення – стає лише сильнішим».

Лекторка глибоко по-науковому, ексклюзивно й креативно представила презентаційний матеріал, застосувала елементи бінарної лекції, залучила студентів до обговорення актуальних питань української діалектології.