Лис
2022

О. В. Грищенко про «Літературу ХХІ ст. у боротьбі проти повномасштабної агресії окупантів»

Непідробний інтерес у слухачів серії «гостьових» лекцій викликала надзвичайно актуальна тема «Література ХХІ ст. у боротьбі проти повномасштабної агресії окупантів», представлена кандидатом філологічних наук, доцентом кафедри журналістики та філології ПЗВО «Міжнародний класичний університет ім. Пилипа Орлика» О. В. Грищенком.

Бачення сьогоднішньої війни в Україні саме з позиції письменників усього світу, їх моральна та матеріальна підтримка  українців і відвертий осуд агресора – це саме той ракурс, що показує справжнє обличчя світової спільноти.

Лектору дав можливість присутнім ознайомитися з позицією письменників світового рівня щодо злочинних дій російських окупантів в Україні.