Лис

Радіодиктант національної єдності – 2022

Рідна мова дається народові Богом, чужа — людьми, її приносять на вістрі ворожих списів.

В. Захарченко

9 листопада 2022 у День української писемності та мови всі, чиє серце належить Україні, писали Радіодиктант національної єдності. Проникливий текст української письменниці й режисерки Ірини Цілик читала народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського останні роки був осередком оригінального й масового проведення радіодиктанту з ініціативи кафедри української мови і літератури, тому традиційно не оминає цієї події загальнонаціонального рівня.

Ворожій агресії не вдалося знищити українську ідентичність, навпаки – ми стали більш згуртованими й сильними, а любов до рідної мови зросла й зміцніла.