Лис

Відкрите заняття з англійської мови

10 листопада 2022 року у ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В. О. Сухомлинського» відбулося відкрите практичне заняття з іноземної мови зі студентами 215 та 225 груп, проведене викладачем вищої категорії Левицькою Вікторією Сергіївною. Тема заняття: «Повторення, узагальнення та систематизація матеріалу з теми «Студентське життя». Методична мета заняття – показати методику організації та проведення роботи з лексичним матеріалом з використанням лінгвістичного квесту, мовного практикуму, методу критичного мислення, робота у програмі Google Forms.

В. С. Левицька на початку заняття мотивувала студентів за допомогою «Мозкового штурму». Особлива увага була приділена обґрунтуванню потреби формування вмінь і навичок володіння іноземною мовою в реальному житті, залученню зовнішніх знань, розповсюдженню внутрішніх. Студенти виявляли постійну зацікавленість навчальним матеріалом, ініціативу при виконанні завдань, а також в процесі відповідей.