Лис

«Блекаут»: працюємо навіть у темряві

Після масштабного ракетного обстрілу росії 23 листопада енергосистема України пережила «блекаут» і досі відновлюється. Разом з електрикою у багатьох місцях зникла вода та опалення. Також значно скоротився інтернет-трафік і виникли проблеми зі зв’язком.

Зокрема без світла залишився й Миколаїв. Незважаючи на умови, які склались, співробітники Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського тримають південний освітній фронт і продовжують працювати в посиленому режимі.

Масштаб «блекауту» в Україні можна оцінити, подивившись зроблене NASA супутникове фото Європи за 23 листопада.