Лис
2022

Навчання триває: практичне заняття присвячене аналізу п’єси-притчі Е. Йонеско «Носороги»

9 листопада доцент І. Г. Родіонова (кафедра української мови і літератури) провела «показове» практичне заняття для студентів 416 групи спеціальності «Середня освіта (Українська мова і література)», присвячене розгляду проблематики й стильових особливостей п’єси-притчі Е. Йонеско «Носороги».

Продуктивності навчання сприяло моделювання відкритої дискусії, застосування ІКТ та елементів інших комунікативних технологій, що передбачають усебічний аналіз представленої літературознавчої проблеми з метою вироблення в майбутніх фахівців навичок прийняття оптимальних рішень та формуванню загальнонавчальних умінь.