Лис
2022

Продовжуємо навчання: практичне заняття на тему «НЛП як платформа дослідження впливу»

29 листопада викладач кафедри українскої мови і літератури, доцент С. О. Каленюк провела «показове» заняття на тему «НЛП як платформа дослідження впливу», присвячене актуальному напряму лінгвістичної науки – нейролінгвістичному програмуванню.

Під час заняття студенти 416 групи оглядово презентували дослідження сучасних учених, виступали з повідомленнями, використовуючи наочність; розглянули 10 методів маніпулювання, дібравши приклади до кожного.

Всі ми знаємо, що інформаційні війни ведуться не без участі НЛП-фахівців. Тож запрошуємо на лекції з НЛП, щоб знати, як не опинитися на гачку патогенних впливів недобросовісних мовців. Хоча цим можливості НЛП-технік не обмежуються.