Лис

Онлайн зустріч зі старшокласниками

23 листопада 2022 року відбулася зустріч викладачів кафедри германської філології Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського зі старшокласниками Гур’ївського ліцею.

У заході взяли участь кандидат педагогічних наук, доцент Т. П. Мироненко, кандидат педагогічних наук, доцент Л. С. Добровольська, старший викладач, кандидат педагогічних наук І. В. Шевченко, старший викладач О. Л. Щербакова, викладач О. М. Кордюк.

Під час зустрічі викладачі кафедри ознайомили майбутніх студентів зі спеціальністю «Середня освіта (Мова і література (англійська)», звернули увагу на важливість знання англійської мови на сучасному етапі, можливості отримання подвійного диплому після закінчення університету і продовження навчання за кордоном. Викладачі доцент Т. П. Мироненко і доцент Л. С. Добровольська, які щойно прошли стажування у Хейдельберзькому педагогічному університеті (Німеччина) в рамках проєкту MultiEd Erasmus+, розказали про міжнародні зв’язки кафедри германської філології з закордонними вищими навчальними закладами та активну діяльність кафедри у процесі впровадження CLIL-методології та багатомовної освіти в Україні.