Гру

🕯 ВІЧНА ПАМ‘ЯТЬ НАШОМУ ГЕРОЮ!

05 грудня 2022 року відбулось засідання вченої ради Миколаївського національного університету імені
В. О. Сухомлинського.

Першим розглянуто питання порядку денного про Указ Президента України № 791/2022 про присвоєння звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» БОХОНКУ Віталію Володимировичу – майору (посмертно).

Віталій Володимирович навчався на факультеті фізичного вихованні та спорту і закінчив Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського в 2013 році.

Присутні висунули відповідні пропозиції щодо увічнення пам‘яті Героя України. Ректор університету В. Д. Будак окреслив деякі віхи життя В. В. Бохонка – колишнього студента нашого закладу вищої освіти. Декан педагогічного факультету
О. М. Олексюк розповіла про військові подвиги майора Віталія Володимировича, після чого члени вченої ради вшанували пам‘ять Героя України хвилиною мовчання.

За підсумками вченої ради прийнято рішення щодо увічнення пам‘яті Віталія Володимировича Бохонка.