Лис

Спецпроект мультимедійних презентацій «Очі війни… Люди, зазирніть в них»

На початку навчального року кафедра української мови і літератури (модератор – доц. В. М. Баденкова) запросила студентів взяти участь у спецпроекті мультимедійних презентацій «Очі війни… Люди, зазирніть в них». 17 листопада, напередодні відзначення Дня Гідності та Свободи, оприлюднено його результати в 7 номінаціях: «Історія одного подвигу» (переможець – Дєдухова К.), «Невже це війна?» (переможець – Медведенко Н.), «Музи не мовчать» (переможець – Кобриня А.), «Кохання, випробуване війною» (переможець – Громова О.), «Сімейний літопис війни» (переможці – Гавва А. та Козінська Ю.), «Я сліз твоїх, матусю, не хотів…» (переможці – Антонова А. та Хименко Я.), «Війна очима дітей» (переможці –Гентош О. та Васильєва Ю.).

Творчий доробок студентів-філологів ще раз переконав, що у війни немає обличчя, віку та національності, їй немає виправдання та людського розуміння, якби вона не називалася – «гібридна війна», «неоголошена війна» чи «антитерористична операція». Цінуймо кожну хвилину життя, сподіваймося, що наші молитви збережуть наших рідних і наших захисників!

Прес-центр філологічного факультету