Гру

Виховний захід присвячений Дню Збройних сил України

Щороку 6 грудня відзначається День Збройних сил України. Святкують його від 1993 року – саме тоді Кабмін затвердив відповідну постанову.

День Збройних сил України – це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких Україна досі лишається суверенною незалежною державою.

Студенти 348 групи спеціальності Початкова освіта (куратор А. А. Тимченко) підготували відео до Дня Збройних сил України.

Ми схиляємо голови перед Героями! Їх подвиг житиме вічно і слугуватиме взірцем чесної й самовідданої служби Батьківщині.