Лис

Благодійна акція «5 картоплин»

Із 12 жовтня до 12 листопада 2015 р. Миколаївською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України проводилася благодійна акція «5 картоплин», мета якої – допомогти сім’ям загиблих військовослужбовців, пораненим військовим, вимушеним переселенцям із тимчасово окупованих територій.

Студенти нашого університету долучилися до акції. На засідані студентської ради університету ухвалено надати рекомендації студентським радам структурних підрозділів збирати кошти на благодійних засадах під час проведення акції для подальшої закупівлі необхідних продуктів так, як відсутні належні умови зберігання та транспортування карпоплі.

Активісти зібрали 3333 гривні та близько півтони картоплі. На зібрані кошти представники студради університету Гавриліце Вадим і Броніцька Вікторія закупили овочі та фрукти (яблука, моркву, буряк, апельсини, лимони, капусту тощо).

Того ж дня представники благодійної організації передали продукти сім’ям загиблих військовослужбовців, пораненим військовим і вимушеним переселенцям.

Це свідчить про небайдужість наших студентів до чужого горя. Ми –одна сім’я, одна нація, ми – єдині. Слава Україні!

коледж

Сухомлинского