Гру
2022

Практичне інтерактивне заняття з дисципліни «Актуальні проблеми дитячої психології»

9 грудня 2022 року на практичному інтерактивному занятті з дисципліни «Актуальні проблеми дитячої психології» (доцент, кандидат психологічних наук Н. В. Михальченко) студенти-магістри 5 курсу, спеціальності 012 Дошкільна освіта презентували свої проєкти на тему «Психічний і особистісний розвиток дитини». Студентами представлено проєкти-презентації з грунтовним аналізом умов психічного розвитку дитини, загальних закономірностей розвитку дошкільника. Велика увага приділена показникам порушення психічного і особистісного розвитку дитини. Під час інтерактивного практичного заняття студентами проаналізовані детермінанти психічного розвитку дитини. Психічний розвиток є процесом, так як має динамічний характер – розпочавшись ще до народження дитини, розгортається та триває, за думкою більшості вчених, все життя людини. В ході психічного розвитку відбувається накопичення кількісних та якісних перетворень психіки, які забезпечують формування і функціонування особистості. Питання затримки психічного розвитку викликало жваву дискусію. Майбутні вихователі вдало зобразили у своїх презентаціях індивідуальні особливості розвитку психіки.