Гру

Зустріч з учнями старших класів Миколаївського ліцею №58

14 грудня 2022 року відбулася зустріч доцента А. І. Гурдуза і студентки IV курсу І. Ю. Пісьменної з вихованцями старших класів Миколаївського ліцею № 58.

Юних науковців зацікавив запропонований А. І. Гурдузом коуч-семінар «Науково-дослідницька діяльність ліцеїста – студента-філолога МНУ імені В. О. Сухомлинського», де були висвітлені питання старту й основних кроків на шляху літературознавця-початківця, логіки вибору наукової теми та реалізації її висвітлення, а також перспектив професії в цілому. І. Ю. Пісьменна, у свою чергу, поділилася з ліцеїстами яскравими моментами студентського життя, зупинившись на перевагах навчання й дослідницької діяльності на спеціальності «Українська мова і література». Вихованці вчительки української та зарубіжної літератури, вчительки-методиста Л. М. Дмитрієвої розпочали студіювання обраних наукових проєктів і запросили гостей відвідати також наступне засідання товариства для поглибленого консультування й обговорення проміжних результатів їхніх науково-творчих пошуків.