Гру

Практичне заняття «Педагогічна психологія аномальних і екстремальних випадків»

9 грудня 2022 року в дистанційному форматі відбулося практичне заняття з дисципліни «Психологія (педагогічна)» для студентів 248 групи спеціальності 013 Початкова освіта на тему «Педагогічна психологія аномальних і екстремальних випадків» (викладач: доцент, кандидат психологічних наук Н. В. Михальченко). На занятті акцентовано увагу на застосуванні проєктних технологій та комунікативно-діяльнісній інтеракції. Студенти представили проєкти-презентації з грунтовним аналізом на різноманітні питання в межах тем практичного заняття: «Паталогії у батьків, іх вплив на розвиток дітей», «Затримка психічного розвитку дітей молодшого шкільного віку», «Психічні розлади у дитячому віці», «Дитина в екстремальній ситуації», «Насильство та ситуації, пов’язані із загрозою життю дитини», «Суїциди серед дітей та підлітків», «Переживання дітьми синдрому втрати». Під час обговорення питань виникла жвава дискусія, за результатами якої студенти зробили висновки щодо організації вчителем початкової освіти навчальної діяльності в екстремальних ситуаціях.