Гру
2022

Пізнавальний виховний проєкт національно-патріотичного спрямування «Видатні постаті української історії»

16-17 грудня 2022 року у рамках серії виховних заходів національно-патріотичного спрямування, присвячених видатним історичним постатям України, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри початкової та дошкільної освіти Т. В. Філімонова спільно зі студентами І курсу спеціальності 013 Початкова освіта організували пізнавальний виховний проєкт патріотичного спрямування «Видатні постаті української історії».

Здобувачі вищої освіти підготували доповіді про видатних постатей України, де розкрили основні погляди і життєві віхи.

Актуальність теми виховного проєкту визначалася суспільно-політичною ситуацією, що склалася в Україні, необхідністю формування в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції.

На завершення учасники зняли інформаційне відео про видатних українців.