Гру

Разом – ми сила: підтримуємо армію України

Для підтримки української армії об’єдналися всі українці та весь світ. Загалом створено дуже багато благодійних організацій , які організували для ЗСУ фінансову підтримку, відкрито рахунки на збір коштів на допомогу нашим захисникам. І тепер кожен може підтримати наших захисників та захисниць.

30 листопада 2022 року Первинна профспілкова організація студентів МНУ імені В. О. Сухомлинського долучилась до волонтерського руху та задонатила 10 000 гривень на допомогу ЗСУ.

У цей складний час важливо розуміти та пам’ятати, що наша армія робить усе можливе, щоб побороти ворога, бореться за наше безтурботне та спокійне життя. Ми теж повинні підтримувати Збройні Сили України, адже завдяки цьому ми захищаємо Україну та своє життя. Разом – ми сила. Спільними зусиллями подолаємо ворога!

Закликаємо всіх небайдужих українців допомогти нашим захисникам.

Разом до перемоги! 🇺🇦