Гру
2022

Світлі серця українців сильніші за будь-яку темряву: конкурс відеороликів «Ми самі і є світло!»

11 листопада 2022 року в Міжнародний день енергозбереження у всьому світі відбулись заходи, спрямовані на те, щоб проінформувати людей про способи енергозбереження та альтернативні джерела енергії, а також розповісти про те, чому важливо економити енергію. На жаль, сьогодні для українців це не теоретичні, а життєво необхідні навички.

З 01 до 09 грудня 2022 року викладачем Н. В. Божко було проведено конкурс відеороликів: «Ми самі і є світло!». Мета заходу: боротьба українців з наслідками російських атак по енергетичній інфраструктурі та житлових будинках. Студенти 355, 365, 455, 465 груп долучилися до участі, продемонструвавши свої вміння та навчики економити електроенергію. Здобувачі освіти проявили кмітливість, увагу, інтелектуальні та творчі здібності і протестували свої знання з енергоезбереження.

Віримо – світло обов’язково переможе темряву!