Гру

Веб-квест для спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»

Веб-квест вже давно став улюбленим заходом у Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського. Це потужний інструмент перевірки знань, який активно використовується під час дистанційного, змішаного та очного навчання.

Викладач вищої категорії спеціальних дисциплін, викладач-методист Божко Надія Валеріївна разом зі студентами 355 групи (ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В. О. Сухомлинського», спеціальність 123 «Комп’ютерна інженерія») спробували не просто пройти тестування, а зіграти в командні ігри. Згідно правил гри учасники об’єднуються в команди та працюють над спільним завданням. Така командна робота об’єднує, мотивує та зацікавлює кожного.