Гру
2022

Проєктуємо, працюємо, розвиваємось, творимо й досліджуємо в сфері технічної галузі!

2 грудня 2022 року відбулася Міжнародна наукова конференція «Науковий простір: актуальні питання, досягнення та інновації».

Метою проведення заходу є всестороннє обговорення та пошук рішень актуальних проблем сучасної науки, встановлення контактів між молодими вченими різних країн, обмін дослідницьким досвідом та публікація результатів наукових досліджень.

Участь у конференції взяв студент ІV курсу спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського» Шенкевич Вадим (науковий керівник – викладач вищої категорії, викладач-методист Божко Надія Валеріївна). Учасник презентував власне дослідження на тему: «Геймифікація та веб-квести як спосіб формування активної професійної поведінки фахівців ІТ галузі» у секції «Інформаційні технології та системи».

Бажаємо Вадиму та його керівнику творчого натхнення, нових звершень та успішного захисту дипломного проєкту!