Гру
2022

Проведення позааудиторного заходу з дисципліни «Комп’ютерна логіка» у вигляді Веб-квесту

У сучасній освіті дедалі більшої популярності набуває технологія веб-квест. Веб-квест – це сучасна інформаційно-комунікаційна технологія, яка допомагає «оживити» освітній процес, максимально залучити студентів як на занятті, так і в позаурочних заходах, сприяє формуванню інформаційної, пізнавальної та самоосвітньої компетентностей.

Здобувачі освіти 355, 365, 455, 465 груп (ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В. О. Сухомлинкього», спеціальність 113 «Прикладна математика» та 123 «Комп’ютерна інженерія») перевірили на практиці вплив технології на ефективність навчання. 01 грудня 2022 року в межах тижня технічних спеціальностей студенти долучилися до веб-квесту «Комп’ютерна логіка» під керівництвом викладача вищої категорії, викладача-методиста Божко Надії Валеріївни. Для отримання секретного коду учасникам потрібно було пройти всі станції та виконати запропоновані завдання. Під час заходу студенти не лише цікаво провели час, а й протестували власний рівень знань.