Жов
2022

Участь у III міжнародній студентській науковій конференції «Теоретичне та практичне застосування результатів сучасної науки»

7 жовтня 2022 року відбулася III міжнародна наукова студентська конференція «Теоретичне та практичне застосування результатів сучасної науки»

Мета проведення конференції – усестороннє обговорення та пошук рішень актуальних проблем сучасної науки, встановлення контактів між молодими вченими різних країн, обмін дослідницьким досвідом та публікація результатів наукових досліджень.

Участь у конференції взяв і студент ВСП «Фахового коледжу МНУ імені В. О. Сухомлинського» 455 групи Черняков Йосип (науковий керівник Н. В. Божко). Учасник презентував дослідження на тему «Особливості охорони праці при організації дистанційної роботи» в секції «Інформаційні технології та системи».

Вітаємо Йосипа з успішним висвітленням своєї розробки! Бажаємо успішного захисту дипломного проєкту, не зупинятися на досягнутому та впевнено крокувати вперед!