Лис

Україна. НАТО. Мир.

23 листопада у навчально-науковому інституті історії, політології та права в рамках Форуму Україна-НАТО за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні відбулась відкрита лекція «Цікаве НАТО: відмова від стереотипів у висвітленні євроатлантичної інтеграції». Лектором виступив відомий експерт із питань євроатлантичної інтеграції, голова Координаційної Ради Громадської Ліги «Україна-НАТО», кандидат політичних наук Сергій Джердж.

Під час виступу висвітлено різноманітні аспекти євроатлантичної інтеграції України, питання військового співробітництва з країнами Північноатлантичного альянсу, проблеми «гібридної війни» та інформаційних впливів як її невід’ємної складової.

Студентів цікавила можливість вступу України до НАТО; вимоги до країн, що претендують на членство; діяльність Альянсу, як міжнародного військово-політичного блоку, зокрема бомбардування Югославії та інші операції.

Прес-центр ННІ історії, політології та права