Гру
2022

Онлайн-воркшоп «Сучасні практики та підходи до проєктного навчання в початковій школі»

29-30 листопада 2022 року в межах проведення курсів для вчителів выдбувся онлайн-воркшоп «Сучасні практики та підходи до проєктного навчання в початковій школі» для вчителів міста, області та студентів спеціальності 013 «Початкова освіта». Організатором воркшопу виступила професор, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри початкової та дошкільної освіти С. І. Якименко, модераторам виступила доцент, кандидат педагогічних наук Г. Б. Бреславська. Під час воркшопу були опрацьовані теоретичні та практичні питання організації проектної діяльності молодших школярів, розглянуті передові методики організації проектної діяльності учнів та проблеми організації.

Уміння використовувати інноваційні методи – це показник високої кваліфікації і прогресивної діяльності педагога-новатора, спрямований на творчий розвиток учнів та їх самореалізацію, підготовку до дорослого життя в суспільстві.