Гру

Різдвяна свічка дарує тепло і об’єднує людей

Відомо, що свічка вважається символом тепла, добра та благополуччя у всьому світі. Вона дарує приємний аромат, зігріває, додає сил, запалює радість у душі та несе позитив до оселі.

Також свічка – це прадавній носій світла. І, якщо ми хочемо побажати комусь світла, тепла та родинного затишку, свічка є чудовим подарунком. А найкращим – різдвяна свічка у власноруч зробленому підсвічнику!

На передодні зимових свят кафедра початкової та дошкільної освіти (координатор С. О. Тесленко) організувала спеціальний майстер-класу для співробітників та студентів МНУ імені В. О. Сухомлинського. В учасників була унікальна нагода зробити святковий декор власними руками.

Вірте в дива, створюйте їх власноруч та даруйте тим, хто поруч з Вами!