Лис
2015

Увага! Засідання дискусійного клубу! Обговорення актуальної теми: «ТОПОНІМІКА ТА ІДЕОЛОГІЯ, АБО «ТОПОНІМІЧНА РЕВОЛЮЦІЯ» В УКРАЇНІ»

До уваги викладачів та студентів! 01 грудня 2015 року о 13.00 в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського (ауд. №01.322) за ініціативи професорсько-викладацького складу кафедри української мови і літератури відбудеться засідання дискусійного клубу на актуальну тему «ТОПОНІМІКА ТА ІДЕОЛОГІЯ, АБО «ТОПОНІМІЧНА РЕВОЛЮЦІЯ» В УКРАЇНІ».

У засіданні візьмуть участь провідні мовознавці й літературознавці, історики та краєзнавці Миколаєва, представники творчої інтелігенції, студенти університету.

Під час засідання дискусійного клубу передбачається обговорення проблемних питань, пов’язаних із перейменуванням вулиць міста Миколаєва.

Запрошуємо всіх охочих. Про свою участь просимо попередити заздалегідь.

Контакти оргкомітету:

e-mail: kaf.lit2015@ukr.net

З повагою – кафедра української мови і літератури,

Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського