Січ

День пам’яті героїв Крут

29 січня у День пам’яті героїв Крут українці вшановують події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху – бій під Крутами. Київські студенти стали жертвами нерівного бою проти армії більшовиків, поблизу селища Крути Чернігівської області. Цьогоріч цей день має особливе значення для нашої країни, адже саме зараз тисячі героїв також виборюють незалежність нашої держави.

З метою вшанування пам’яті героїв Крут та формування у здобувачів освіти почуття національної свідомості, любові та шани до Батьківщини викладачі кафедри економіки, менеджменту та фінансів організували виховну годину приурочену до цієї дати. Під час заходу куратори ІІІ, IV, V курсів розповіли про історичні передумови події. Здобувачі освіти поділилися своїми знаннями про героїв, які загинули під Крутами.  Також присутні переглянули вирізки з українського історичного фільму режисера Олексія Шапарєва «Крути 1918».

Допоки історичні події живуть у нашій пам’яті, вони мають свою цінність. Пам’ятаємо про цю трагічну сторінку української історії.