Лют

Запрошуємо до участі в онлайн-марафоні до Дня безпечного Інтернету!

7 лютого 2023 року з 12:00 до 16:00 відбудеться Онлайн-марафон до Дня безпечного інтернету за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації.  Марафон буде корисним для освітян та батьків. Участь у заході безкоштовна.

Приєднуйтеся та скористайтеся нагодою:

• почути експертні виступи та отримати корисні поради щодо онлайн-безпеки для дітей від спікерів;
  • поставити запитання експертам наживо;
  • пройти онлайн-опитування та квест;
  • взяти участь у розіграші подарунків.

Під час марафону також будуть представлені можливості цифрових інструментів та платформ Google для безпечного перебування в інтернеті.

Долучайтеся до заходу у вівторок 7 лютого о 12:00 за посиланням.

Програма та корисні матеріали доступні на сайті заходу.

Захід відбудеться в межах співпраці Google Україна, Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації. Партнерами марафону є Ла Страда та ГО “Безбар’єрність”.

Беріть участь та покращуйте цифрову безпеку!