Лют

Футбольний шлях Миколаєва: здобуваємо нагороди

Події 24 лютого 2022 року кардинально змінили футбольний шлях Миколаєва. Воєнний стан майже на 4 місяці призупинив розвиток футболу.

Втім завдяки Збройним Силам України, українському народу та нашій незламності, Місто-Герой Миколаїв вистояв, а з ним і вистояли усі сфери, включаючи аматорський футбол.

Поступове повернення та відновлення змагань, створення нових команд – і ось майже за рік отримали три футбольних турніри у місті та професійний клуб у ПФЛ.

Асоціація футболу м. Миколаєва (АФМ) на початку грудня розпочала Чемпіонат Зимової першості Миколаєва з футболу «АФМ-2023». У цьому Чемпіонаті приймали участь більше 10 команд Першої та Вищої Ліги Миколаєва.

Викладач Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, доцент, завідувач кафедри фізичної культури та спорту Лелека Віталій Миколайович продовжує виступати гравцем футбольних клубів різних форматів (великий футбол, футзал, футбол 8*8).

12 лютого 2023 року після закінчення відбіркового етапу Асоціація Футболу Миколаєва нагородила кращих гравців першої частини сезону Чемпіонату м. Миколаєва.

Персональною нагородою відзначений наш викладач Віталій Миколайович Лелека, як найкращий гравець відбіркового етапу (команда Dream Team), який після відбіркового етапу АФМ перейшов до команди Вищої Ліги Чемпіонату (команду МСТ) м. Миколаєва.

Вітаємо Віталія Миколайовича з цією нагородою та бажаємо здоров’я, миру та спортивного довголіття!