Лют

Акція «ПЛЕТЕМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!»

Упродовж січня 2023 року в приміщенні навчального корпусу №1 Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинскього було розміщено необхідні матеріали та приладдя для плетіння маскувальних сіток.

Усі, в кого був час та бажання, мали змогу підтримати ініціативу викладачів кафедри початкової та дошкільної освіти щодо виготовлення маскувальних сіток.

Варто зауважити, що активну участь в акції брали студенти різних курсів. Окрему подяку висловлюємо студентці Бибочкіній Аліні, яка залучила також і свою маму, викладачам та технічному персоналу (О. О. Морозан, А. І. Кулик, С. О. Тесленко, М. Ю. Трощенкова, О. С. Трифонова, А. В. Курчатова, О. М. Олексюк). Усі небайдужі активно вплітали вузлик за вузликом зі щирою надією на перемогу та мирне майбутнє нашої країни. Виготовлену маскувальну сітку було передано українським захисникам. Нехай захищає та оберігає наших воїнів! Разом із сіточками відправлено на фронт окопні свічки та солодощі.