Лют
2023

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких учнів-членів Малої академії наук України

10 лютого 2023 року в онлайн-режимі відбулася урочиста церемонія нагородження ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких учнів-членів Малої академії наук України.

За результатами захисту студентка 225 групи спеціальності 231 «Соціальна робота» Шматолоха Вікторія нагороджена дипломом ІІ ступеня Миколаївського територіального відділення Малої академії наук України. Вікторія успішно захистила науково-дослідницьку роботу на тему: «Кароніми: лінгвокультурологічна специфіка номінацій» (секція «Українська мова»). Науковий керівник – к. філол. н., викладач вищої категорії К. О. Мікрюкова.

Вітаємо Шматолоху Вікторію та її наукового керівника! Зичимо наснаги та подальших звершень!