Лют
2023

Вітаємо переможців обласного етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

Вітаємо переможців обласного етапу XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (наказ № 21 від 02.02.2023 р.)!

Гуманітарний напрям:

І місцеГрибович Софія, студентка IV курсу Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського (наукові керівники – доц. І. А. Корнієнко, доц. І. Г. Родіонова).

Негуманітарний напрям:

III місцеЛелека Владислава, студентка І курсу Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського (науковий керівник – доц. С. О. Каленюк).

Бажаємо нашій обдарованій молоді перемоги у всеукраїнському етапі конкурсу!