Лют

Зустріч студентів-перекладачів зі стейкхолдером

14 лютого 2023 року відбулася онлайн-зустріч студентів ІІІ-ІV курсів філологічного факультету Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинскього (ОП «Переклад») з представником роботодавців, керівником Миколаївської філії міжнародної морської компанії «UVIS» Юлією Суровцевою.

Пані Юлія розповіла про свій кар’єрний шлях від випускниці МНУ імені В. О. Сухомлинського до голови регіонального офісу, про сферу, в якій працює, та про сучасний стан на ринку праці. Спікер пояснила майбутнім випускникам, які вимоги висуваються до філологів, що планують працювати у суміжних з перекладом галузях: логістиці, ІТ-сфері, міжнародному менеджменті, а також про компетентності, які їм необхідно розвивати впродовж навчання в університеті та вже безпосередньо на робочому місці. Студенти мали змогу задати питання, які їх цікавлять, та невимушено поспілкуватися з Юлією Суровцевою.