Лют

Настановча конференція із педагогічної (інспекторсько-методичної) практики

13 лютого 2023 року в дистанційному форматі відбулася настановча конференція із педагогічної (інспекторсько-методичної) практики здобувачів другого (магістерського) рівня освіти спеціальності 012 «Дошкільна освіта».

Практика є обов’язковим компонентом освітньої програми, що відіграє важливу роль у підготовці майбутніх фахівців, адже під час її проходження здобувачі освіти вдосконалюють компетентності, необхідні в їхній майбутній професійній діяльності. Студенти ознайомились із програмою практики, завданнями, зразками оформлення звітної документації, методичною скарбничкою в допомогу проходження педагогічної практики.

Бажаємо натхнення та успіхів у набутті практичного досвіду!