Лют

Настановча конференція з навчально-методичної практики

13 лютого 2023 року в дистанційному форматі відбулася настановча конференція з навчально-методичної практики для здобувачів другого (магістерського) рівня освіти спеціальності «Початкова освіта». Мета конференції – забезпечити максимально продуктивну і цілісну підготовку студентів для проходження практики.

Студенти-практиканти ознайомилися з програмою практики. Старший викладач кафедри початкової та дошкільної освіти Т. В. Філімонова розповіла про мету та завдання практики, ознайомила з процедурою її проходження, окреслила масштаб та особливості роботи студента-практиканта у закладах, що виступають базою проходження практики. Доцент Г. Б. Бреславська попередила про можливі труднощі та зазначила очікувані результати практики. Окрему увагу викладачі звернули на особливості ведення робочої документації та на процедуру майбутнього захисту результатів практики.

На питання проходження практики відповідала завідувач кафедри, професор С. І. Якименко.

Бажаємо студентам належним чином виконати програму практики та отримати гарні враження від практичної діяльності!