Гру

Гендерне насильство: наслідки та шляхи подолання

1 грудня 2015 р. у навчально-науковому інституті історії, політології та права відбулася звітна конференція «Гендерне насильство: наслідки та шляхи подолання». У конференції взяли участь доцент кафедри політичних наук Чорноморського державного університету імені П. Могили, лідер Миколаївської регіональної жіночої організації «Дана» В. М. Ярошенко, лідер миколаївського осередку політичної партії «Демократичний альянс» Є. О. Матейчук, студенти, викладачі університету та координатор психологічної служби університету А. І. Калінка.

Учасники конференції обговорювали гостру та актуальну проблему насильства. В. М. Ярошенко виступила з доповіддю про діяльність громадських організацій щодо подолання ґендерного насильства. Координатор психологічної служби університету звернула увагу студентів на психологічні причини гендерного насилля і представила можливі шляхи його подолання. Найбільш жваву дискусію викликала тема насилля в родині.

Прес-центр ННІ історії, політології та права