Лют
2023

Виставка «Рік незламного поступу» в музеї історії МНУ імені В. О. Сухомлинського

22 лютого 2023 року в музеї історії МНУ імені В. О. Сухомлинського відкрито виставку «Рік незламного поступу», приурочену до річниці початку повномасштабного російського вторгнення в Україну. Музейні експонати віддзеркалюють особливості навчальної, наукової та виховної роботи в університеті під час війни. Окремі розділи виставки присвячені викладачам, студентам та випускникам – захисникам України, учасникам волонтерського руху.

Представлені в музеї предмети, документи та матеріали переконливо свідчать, що в складних умовах війни колектив університету робить все можливе для подолання наслідків завданої ворогом шкоди і продовження освітньої діяльності.

Першими виставку відвідали волонтери та працівники бібіліотеки. З експозицією можуть ознайомитися всі охочі.